Maltepe Marangoz

Maltepe Marangoz

Mobilya Montaj, Mobilya Tamiri, Mobilya Kurulumu ve Marangoz Servisi

Yaşam alanlarınızı süsleyen, marka ve model farketmeden, her türlü mobilyanın tamirini ve montajını uzman ekibimizle sizleri bekletmeden aynı gün içerisinde yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız ve uzman personellerimiz ile evlerinizde, ofislerinizde ve iş yerlerinizde yer alan her türlü mobilya için gerekli hizmetleri garantili koşullar ile sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız olacak her türlü hizmet için firmamız ile iletişime geçebilir ve gerekli hizmeti sağlayabilirsiniz.

Her Marka Mobilya İçin Garantili Hizmet

Maltepe Marangoz, kullandığınız mobilyaların markası ne olursa olsun kalite ayırmaksızın bütün mobilyalarınızın mobilya tamiri ve mobilya montaj hizmetlerini sizlere sağlar. Bu hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlar. Aynı gün içerisinde gerçekleşen mobilya tamiri hizmeti doğrultusunda mobilyalarınızı arızadan kısa bir süre içerisinde kurtarılır ve firmamız tarafından verilen garanti kapsamında uzun yıllar mobilyalarınızı kullanmanız mümkün olur.

Maltepe Mobilya Montajı

Evinizde ve iş yerlerinizde mobilyalarınızın yer değiştirme işlemlerini yapıyoruz. Odadan odaya gardrop, yatak, ray dolap, şifonyer gibi tüm mobilyalarınızın demonte ve mobilya montaj işlemlerini, mobilyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden garantili olarak yapıyoruz.

Yaşam alanlarınız içerisinde meydana gelecek her türlü değişiklik sırasında ihtiyacınız olacak mobilya montaj hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilir ve firmamızdan montaj hizmetini talep edebilirsiniz. Yer ve zaman belirterek ortamlarınızda sağladığınız yeni düzende ve yeni yerinde yer alacak mobilyalarınızın demontaj ve mobilya montaj çalışmasını hızlı ve etkin bir şekilde alabilirsiniz. Mobilya sökme ve kurma işlemlerinizi, uzman marangoz ustası personellerimiz titizlik ile yerine getirmektedir.

Maltepe Mobilya Tamiri

Mobilyalarınızda zamanla kullanımdan kaynaklı eskime ve yıpranmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda mobilyalarınızı değiştirmek yerine mobilya tamiri yaptırarak, yüksek maliyetlerden kaçınmış olursunuz. Bu sayede mobilyalarınızın kullanım ömürünüde uzatmış olabilirsiniz. Marka ve modeli ne olursa olsun, her türlü mobilya tamiri işlemlerinizi Maltepe marangoz ustalarımız ile aynı gün içinde ve garantili olarak yaptırabilirsiniz. Ray dolap kapak tamiri, çekmece tamiri, menteşe tamiri, mutfak dolap kapak tamiri gibi tüm mobilya tamir işlemlerinizde bizlere ulaşabilir ve günün her saati bizlerden destek alabilirsiniz.

Profesyonel Tamir Servisi

Firmamız kullandığınız eşyalarınızı daha kullanışlı hale getirmek ve daha uzun süre kullanmanızı sağlama amacı ile etkili bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel marangoz kadrosu ile her türlü dolapta her türlü arızaya karşı güvenilir koşullarda tamirat işlemini yerine getirmektedir. Malzeme cinsi ve özelliğinde hasar meydana getirmeden gerçekleştirilen mobilya tamir ve mobilya montajı işlemlerinin sonrasında, mobilyalarda herhangi bir iz kalmamakta ve mobilyalar ilk günkü orijinalliğine tekrar kavuşmaktadır. Gerekli olacak her türlü marangoz ve mobilya montaj ihtiyacınızda sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe marangoz
Maltepe mobilya montajı
Maltepe mobilya tamiri
Maltepe Gardrop Montajı

Gardrop Montajı, yatak odalarının olmazsa olmazı haline gelen gardroplar, evinizin en uzun süre kullanımında olan mobilyalardır. Hiç şüphesiz en kaliteli ve profesyonel montajı hakeden mobilyalar arasındadır, satın alım olarak diğer mobilyalara göre daha pahalıdır ve çok daha uzun ömürlü kullanım gerektirir. İçerik olarak sınırı olamayan gardroplar genel olarak 2 kapaklıdan, alanınızın yeterliliği dahilinde 10'larca kapak sayısına kadar ulaşabilirler. Çekmece, raf, pantolonluk, askılık gibi bir çok iç dizayn aksesuarı bulunan gardroplar, teknoloji ilerlemesi ile çok daha şık ve zarif mobilyalar haline gelebiliyor. Gardrop montaj işlemlerinizde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tüm profesyonel ustalarımız sizler için her geçen gün kendilerini daha da geliştirerek mobilya montajında her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedirler.

İstanbul marangoz firmamız gardrop montaj işlemlerinizi en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sizlere sunaya hazırdır. 2 kişilik profesyonel ekiplerimizle gardrop montaj hizmetini, firmamızdan rahatlıkla talep edebilir, profesyonel kurulumun kalitesini mobilyalarınızda hissedebilirsiniz.

Maltepe Raydolap Montajı

Raydolap Montajı, gardrop modellerine nazaran biraz daha zordur ve uzman ustalık gerektirir. İçerik, dizayn ve kullanım açısından gardroplarla aynı olan raydolaplar sadece kapak sistemi farklıdır. Diğer ürünlere göre kapak sistemi farklı ve sürgülü kapak olduğu için kapak mekanizma ayarları, raydolap montajı hakkında uzmanlıkla yetişmiş bir ustalık ister. Raydolap en az 2 kapaktan, alan yeterliliğine göre 10'larca kapak halinde üretilebilir. Ray mekanizma sistemi çok çeşitli olduğundan her usta bu mobilyaların kurulumunu yapamaz, yaparkende kapak mekanizma sistemine zarar verebilir. Ray kapak mekanizmaları pahalı olduğundan, oluşabilecek zararlar karşınıza yüksek maliyetler çıkarabilir.

İstanbul marangoz firmamız, ray dolap sistemlerinin tüm çeşitlerini kontrol ederek sizlere en güvenli ray dolap montaj hizmetini sunmaktadır. Her biri alanında profesyonel ekiplerimiz sayesinde tüm ray kapak mekanizma çeşitlerinden haberdar olabiliyoruz, hepsinin kurulum aşamalarında gerekli eğitimi alarak değerli müşterilerimize garantili hizmetlerimizi sunabiliyoruz.

Maltepe marangoz servisi
Maltepe Gardrop Tamiri

Gardrop Tamiri, günümüzde tüm evlerin olmazsa olmazı gardroplar, hiç şüphesiz evin en çok kullanılan mobilyaları arasındadır. Malzemesi ve kalitesi ne kadar iyi olursa olsun belirli kullanım ömürleri olmasından zamanla yıpranmalar ve aşınmalardan dolayı gardrop tamiri gerektirebilir.  Kapaklı gardropların genellikle kullanım amacı ve iç dizaynı aynıdır. Çekmeceler, askılıklar, raf bölümleri, kapakları gibi en çok kullanılan bölümlerinden zamanla arıza verebilir. Bu gibi durumlarda, İstanbul marangoz servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Gardrop iç aksamlarında, çekmece tamiri, raf tamiri, ray tamiri, askılık tamiri, kapak menteşe tamiri gibi tüm tamiratlık işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Maltepe Raydolap Tamiri

Ray Dolap Tamiri, gardrop modellerine göre kapak düzeni farklıdır. Sürgülü kapak olması açısından hassas mekanizma ile çalışır ve kullanımdan kaynaklı en çok sorun yaşanan aksesuarı raylı kapaklardır.

Raydolap Kapka Tamiri, sürgüllü dolap ve mekanizmalı raylı kapaklar zamanla yıpranmadan dolayı arızalanabilir ve kapak aksamında sorunlar yaşayabilirsiniz. Çeşitleri saymakla bitiremeyeceğimiz ray kapaklar arıza yapma durumunda aynı gün içerisinde müdehale ediyoruz, ve işlemlerinizi tamamlıyoruz. Hassas mekanizma sistemi tamir konusunda hızlı ve tedik davranmak gerekir. Sürgü mekanizması sıkışma yaptığında tamiratla kurtarılabilir, ayarları yapılıp eskisi gibi kullanıma devam edebilirsiniz. İhmal sonucunda mekanizma kırılabilir ve yeni mekanizma sistemi almak gerektirir,bu durum sizlere ekstra zaman kaybı yaşatacağı gibi raydolap tamiri işlemine nazaran ekstra malzeme ücretleride karşınıza çıkarabilir.

Maltepe Marangoz - Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgelerimiz

Maltepe'nin tüm bölgelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın.