Mobilya Montaj

İstanbul Mobilya Montaj Servisi

Raydolap, Gardrop, Karyola, Şifonyer, Mutfak Dolabı ve Tüm Mobilya Montaj Hizmetleri

İstanbul Mobilya Montaj Servisi olarak, internet sitelerinden, yapı marketlerden veya mobilya mağazalarından aldığınız tüm mobilyalarınızın montajını profesyonel ekibimiz ile garantili olarak yapıyoruz. Tüm montaj işlemlerinde işlemin sağlıklı ilerlemesi ve oluşabilecek hasar seviyenisi sıfıra indirmek açısından 2 kişilik ekiplerimizle hizmet veriyoruz.  Mobilya montaj hizmeti tek kişi ile yapılamaz, hem personel sağlığı tehlikeye atılmış olur, hemde satın alınan mobilyanın kullanım ömrünün kısalmasına sebep olur. Mobilya kullanım ömrü kurulumla eş değer ilerler, çok kaliteli bir mobilya aldığınızda montaj işlemini acemi ustalara teslim ederseniz zamanla ürünlerinizde hasarlar meydana gelebilir, kalitesi düşük olan mobilyaları uzman ve profesyonel ellere teslim ettiğinizde ise kullanım ömrünü çok daha uzatmış olursunuz.

Gardrop Montajı
Gardrop Montajı

Gardrop Montajı, yatak odalarının olmazsa olmazı haline gelen gardroplar, evinizin en uzun süre kullanımında olan mobilyalardır. Hiç şüphesiz en kaliteli ve profesyonel montajı hakeden mobilyalar arasındadır, satın alım olarak diğer mobilyalara göre daha pahalıdır ve çok daha uzun ömürlü kullanım gerektirir. İçerik olarak sınırı olamayan gardroplar genel olarak 2 kapaklıdan, alanınızın yeterliliği dahilinde 10'larca kapak sayısına kadar ulaşabilirler. Çekmece, raf, pantolonluk, askılık gibi bir çok iç dizayn aksesuarı bulunan gardroplar, teknoloji ilerlemesi ile çok daha şık ve zarif mobilyalar haline gelebiliyor. Gardrop montaj işlemlerinizde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tüm profesyonel ustalarımız sizler için her geçen gün kendilerini daha da geliştirerek mobilya montajında her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedirler.

İstanbul marangoz firmamız gardrop montaj işlemlerinizi en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sizlere sunaya hazırdır. 2 kişilik profesyonel ekiplerimizle gardrop montaj hizmetini, firmamızdan rahatlıkla talep edebilir, profesyonel kurulumun kalitesini mobilyalarınızda hissedebilirsiniz.

Raydolap Montajı

Raydolap Montajı, gardrop modellerine nazaran biraz daha zordur ve uzman ustalık gerektirir. İçerik, dizayn ve kullanım açısından gardroplarla aynı olan raydolaplar sadece kapak sistemi farklıdır. Diğer ürünlere göre kapak sistemi farklı ve sürgülü kapak olduğu için kapak mekanizma ayarları, raydolap montajı hakkında uzmanlıkla yetişmiş bir ustalık ister. Raydolap en az 2 kapaktan, alan yeterliliğine göre 10'larca kapak halinde üretilebilir. Ray mekanizma sistemi çok çeşitli olduğundan her usta bu mobilyaların kurulumunu yapamaz, yaparkende kapak mekanizma sistemine zarar verebilir. Ray kapak mekanizmaları pahalı olduğundan, oluşabilecek zararlar karşınıza yüksek maliyetler çıkarabilir.

İstanbul marangoz firmamız, ray dolap sistemlerinin tüm çeşitlerini kontrol ederek sizlere en güvenli ray dolap montaj hizmetini sunmaktadır. Her biri alanında profesyonel ekiplerimiz sayesinde tüm ray kapak mekanizma çeşitlerinden haberdar olabiliyoruz, hepsinin kurulum aşamalarında gerekli eğitimi alarak değerli müşterilerimize garantili hizmetlerimizi sunabiliyoruz.Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın.