Mobilya Tamiri

İstanbul Mobilya Tamir Servisi

Raydolap, Gardrop, Karyola, Şifonyer, Mutfak Dolabı ve Tüm Mobilyalarınızın Tamir Hizmetleri

Mobilyalarınızda oluşan hasarlar, artık değişime bahane değil. İstanbul geneli hızlı servis ağımız ile hasar görmüş mobilyalarınızı yerinde tamir ediyoruz. İstanbul'un neresinde olursanız olun, sizlere bir telefon kadar yakınız. İstanbul marangoz, olarak sizlere gardrop tamiri, ray dolap kapak tamiri, çekmece tamiri, karyola, askılık, kitaplık, portmanto tamiri gibi tüm mobilya tamir işlemlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Mobilya Tamir Servisi olarak, internet sitelerinden, yapı marketlerden veya mobilya mağazalarından aldığınız tüm mobilyalarınızın tamirini profesyonel ekibimiz ile garantili olarak yapıyoruz. Tüm mobilya tamiri işlemlerinizde alacağınız hizmetin sağlıklı ilerleyebilmesi açısından servislerimiz 2 kişiliktir. Mobilya tamiri, tek kişi ile yapılamaz, hem personel sağlığı tehlikeye atılmış olur, hemde tamiri yapılan mobilyanın kullanım ömrünün kısalmasına sebep olur. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize en kaliteli mobilya tamirini, en eygun fiyatlarla sunmaktayız.

Gardrop Montajı
Gardrop Tamiri

Gardrop Tamiri, günümüzde tüm evlerin olmazsa olmazı gardroplar, hiç şüphesiz evin en çok kullanılan mobilyaları arasındadır. Malzemesi ve kalitesi ne kadar iyi olursa olsun belirli kullanım ömürleri olmasından zamanla yıpranmalar ve aşınmalardan dolayı gardrop tamiri gerektirebilir.  Kapaklı gardropların genellikle kullanım amacı ve iç dizaynı aynıdır. Çekmeceler, askılıklar, raf bölümleri, kapakları gibi en çok kullanılan bölümlerinden zamanla arıza verebilir. Bu gibi durumlarda, İstanbul marangoz servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Gardrop iç aksamlarında, çekmece tamiri, raf tamiri, ray tamiri, askılık tamiri, kapak menteşe tamiri gibi tüm tamiratlık işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Raydolap Tamiri

Ray Dolap Tamiri, gardrop modellerine göre kapak düzeni farklıdır. Sürgülü kapak olması açısından hassas mekanizma ile çalışır ve kullanımdan kaynaklı en çok sorun yaşanan aksesuarı raylı kapaklardır.

Raydolap Kapak Tamiri, sürgüllü dolap ve mekanizmalı raylı kapaklar zamanla yıpranmadan dolayı arızalanabilir ve kapak aksamında sorunlar yaşayabilirsiniz. Çeşitleri saymakla bitiremeyeceğimiz ray kapaklar arıza yapma durumunda aynı gün içerisinde müdehale ediyoruz, ve işlemlerinizi tamamlıyoruz. Hassas mekanizma sistemi tamir konusunda hızlı ve atik davranmak gerekir. Sürgü mekanizması sıkışma yaptığında tamiratla kurtarılabilir, ayarları yapılıp eskisi gibi kullanıma devam edebilirsiniz. İhmal sonucunda mekanizma kırılabilir ve yeni mekanizma sistemi almak gerektirir,bu durum sizlere ekstra zaman kaybı yaşatacağı gibi raydolap tamiri işlemine nazaran ekstra malzeme ücretleride karşınıza çıkarabilir.Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın.